1 odcinek – 3 września

Dzisiejszego wieczoru byliśmy świadkami rozpoczęcia 3 edycji programu „You can dance – Po prostu tańcz”, który to będzie podgrzewał nasze emocje przez kolejne środy tegorocznej jesieni. Po bardzo dobrych dwóch poprzednich edycjach każdy zastanawia się czy nowa seria będzie tak samo rewelacyjna jak wcześniejsze, czy może będzie to totalny niewypał? Czy poznamy nowego mistrza tańca w Polsce podobnego do MaćkaArtura albo kogoś zupełnie odmiennego? Czy będzie to chłopak czy dziewczyna? Odpowiedzi na te pytania poznamy na pewno za kilkanaście tygodni. Wystarczy tylko uważnie śledzić kolejne odcinki programu. Jednego na pewno możemy być pewni… emocji nie powinno zabraknąć!

Jak każda poprzednia edycja programu, tak i ta zaczęła się od żmudnych poszukiwać odpowiednich kandydatów do tego wielkiego show. Przez ręce sędziów przewinęła się ogromna liczba ludzi. Zdecydowanie większa niż miało to miejsce ostatnim razem. Jako pierwsze miasto, w którym miał się odbyć casting wybrano portowy Szczecin. Przesłuchania rozpoczęły się wczesnym rankiem a zakończyły dopiero o 3 w nocy. Świadczy to na pewno o wielkim zainteresowaniu i chęci pokazania się ze swoimi umiejętnościami szerszej grupie osób. Jednak jury wyłowiło tylko 5 kandydatów z pośród tak ogromnej liczby ludzi do dalszych warsztatów w Barcelonie. Zdarzyła się jednak bardzo miła sytuacja. Otóż spotkaliśmy swoją bardzo dobrą znajomą z poprzedniej edycji przesłuchań, a mianowicie Władzie Zygmunt. Pomimo niepowodzenia ostatnim razem postanowiła jeszcze raz spróbować swych sił. Niestety i tym razem sędziowie okazali się okrutni i naszej znajomej nie udało się przejść tego etapu. Jednak to nie był koniec. Oto, bowiem przemówił Agustin i ogłosił, że on sam będzie sponsorował dla Władzi 3-miesięczny kurs tańca.

Kolejnym castingowym miastem został Kraków. Tutaj tak samo jak w Szczecinie przyszła ogromna liczba ludzi chcących dostać się do programu. Tak samo jak wcześniej odbyła się zacięta rywalizacja o miejsce w składzie jadącym do Barcelony. Jednak nie można było ustalić ile tak naprawdę osób otrzymało bilet, gdyż zostały pokazane tylko 3 sytuacje z wręczeniem przepustki do dalszych warsztatów. Obejrzyjmy jeden z tańców zaprezentowanych przez Izabelę Orzełowską.

Następnym miastem, w którym został przeprowadzony casting był Wrocław, jednak relacje z tego wydarzenia zobaczymy dopiero za tydzień. Kto wie, może tam poznamy kolejnego zwycięzcę tej edycji programu…

Komentarze

No comments yet.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)