2 odcinek – 10 września

Dzisiaj gościliśmy w stolicy województwa dolnośląskiego – Wrocławiu. Ponownie na casting stawiła się ogromna masa ludzi z całej Polski. Niektórzy musieli wyjechać nawet dzień wcześniej aby stawić się z samego rana na rozpoczęciu przesłuchań.

Piękna pogoda na zewnątrz ośmieliła wszystkich i złagodziła charaktery sędziów, przez co mogliśmy usłyszeć mniej złośliwych komentarzy na temat uczestników, chociaż czasami Michał Piróg przechodził samego siebie w wymyślaniu złośliwych epitetów. Rozdanych zostało w sumie 6 biletów do Barcelony na dalsze warsztaty, a jeżeli chodzi o skład osobowy , to przedstawiał się on w następujący sposób: 5 dziewczyn i jeden chłopak. Aż dwie osoby były z Białegostoku. Powoli można dojść do wniosku, że Białystok staje się w naszym kraju wylęgarnią talentów tanecznych, gdyż w każdej z dwóch poprzednich edycji programu „You can dance – Po prostu tańcz” znalazło się kilka osób z tego miasta, które przechodziły do dalszych rund po przesłuchaniach.

W tym odcinku mieliśmy kilka wesołych momentów. Jednym z nich było pojawienie się młodego bajko czytacza z Baligrodu, 23-letniego Bartosza Wronę. Już na samym początku, gdy przedstawił się i powiedział czym się zajmuje, jury poprosiło go aby zaprezentował swoje umiejętności gawędziarskie co wywołało na sali gromkie brawa i uśmiech na twarzach sędziów. Jeżeli chodzi natomiast o zdolności taneczne, to zdecydowanie ich nie posiadał, co zostało mu od razu wytknięte. On jednak nie przejął się tym i z uśmiechem na ustach opuścił salę.

Jednak najbardziej interesujący okazał się taniec, jaki zaprezentowała jurorom Justyna Świerczyńska z Wrocławia. Był to bowiem taniec erotyczny na… mikrofonie. Zobaczmy poniżej:

Ostatnim miastem, w którym odbędą się przesłuchania będzie stołeczna Warszawa. Do rozdania zostało jeszcze 17 biletów i na pewno każdy postara się ze wszystkich swoich sił, aby to właśnie on stał się tą osobą, która pojedzie na dalsze warsztaty do Barcelony.

Komentarze

Wczoraj akurat opuściłam odcinek, ale fajnie, że mogłam się szybko dowiedzieć co się działo ciekawego 🙂

A jak to wygląda w tej chwili??

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)