3 odcinek – 17 września

To był już ostatni odcinek programu „You can Dance 3 – Po prostu tańcz 3” poświęcony castingom. Po raz kolejny przyglądaliśmy się zmaganiom kandydatów walczących o miejsce do elitarnej grupy 36 osób, które pojadą na dalsze warsztaty do Barcelony. Tym razem wszystko odbywało się w stalicy naszego kraju – Warszawie. Ponownie stawiła się ogromna rzesza ludzi z całej Polski, wszyscy bowiem mieli świadomość, że to już ostatni gwizdek aby załapać się do programu.
Na samym początku poznaliśmy historię 23-letniego Pawła Kulika z Otwocka. Był to pierwszy prawdziwy b-boy w tej edycji i jak się później dowiedzieliśmy – ostatni. Paweł, jak sam to określił „żadnej pracy się nie boi” i aktualnie można go spotkać w jednym ze szpitali gdzie pomaga personelowi w opiekowaniu się pacjentami. Sam też jest tutaj częstym bywalcem, gdyż ze względu na gatunek tańca, który uprawia dosyć często doznaje bardzo wielu kontuzji, niejednokrotnie są to złamania kości. Paweł dostał ostatni w programie bilet do Barcelony, który wywalczył po drugim etapie.

Drugą ciekawa postacią był Jakub Mędrzycki z Siedlec. Ten niepozorny 17-latek tak zachwycił sędziów, podczas którego występu Michał Piróg płacze, co nie zdarza mu się często, aby nie powiedzieć, że prawie w ogóle. On sam go później określił bardzo dosadnie: „Jesteś najbardziej zajebistą osobą, jaka przyszła tutaj„. Kuba dostał przedostatni bilet na dalsze warsztaty. Zobaczmy jak się zaprezentował.

Dosyć nietypową historię przedstawił nam 18-letni Mieszko z Białegostoku. Jego dziewczyna Paulina dostała bilet do Barcelony w poprzednim odcinku i on z zazdrości, czy to może ze świadomości, że może nie widzieć jej przez bardzo długi czas też postanowił wystartować w eliminacjach. Trenował w tajemnicy przed swoja ukochaną bardzo ciężko, nie oszczędzając siebie w żaden sposób. Wysiłek w końcu się opłacił i podczas castingu przekonał jury do swojej osoby. Dzięki temu nie musi rozstawać się ze swoją dziewczyną na długi czas i ma szansę na występ w ścisłej 16 zawodników, którzy pojawią się w programach na żywo.

W Warszawie na przesłuchaniach pojawiło się o wiele więcej panów niż pań, co owocowało naprawdę niesamowitymi pokazami umiejętności tanecznych. Jednak nie każdy podołał niesamowitej presji i oczekiwaniom sędziów. Tych, którym ta sztuka się udała będziemy mogli zobaczyć już za tydzień w pierwszej relacji z warsztatów w Barcelonie. Nie przegapcie następnego odcinka, który będzie jak zawsze w środę o godzinie 21.30 na stacji TVN.

Komentarze

Wie ktoś, jak nazywała sie piosenka do której zatańczył ten Jakub Mędrzycki z Siedlec? Pilnee, zakochałam się w tym a nie znam tytułu. 🙂

wita..chciaaby sie dowiedziec czy ktos ma albo ewentualnie gdzie mozna znalezc cały odinek z castingu yoy can dance w warszawie ?..bardzo potrzebuje ..jezeli ktos ma albo wie gdzie to mozna znalezc to bardzo prosze o kontakt

No niestety ominęłaś powtórkę, która była dzisiaj od 13:20 do 14:20. Fragmenty znajdziesz również na stronie youcandance.plejada.pl

A tutaj małe nakierownie na 3 odcinek,jeżeli ktoś potrzebuje:)

You.Can.Dance.S03E03.PL.DVBRip.XviD-P&J
You.Can.Dance.S03E03.PL.PDTV.XviD-ER
You.can.Dance.S03E03.PL.PDTV.XviD-PQ

wystarczy wkleić to do google 🙂

Mi sie najbardziej mieszko:)

znacie tytul z ostatniego odcinku po wybraniu 16 jak tanczyli z tym choreografem pilne

Ne-Yo – Closer

Fajnie było to obejrzeć. Czekam teraz na kolejną edycję You can dance... mam nadzieję, że będzie ich jeszcze trochę, bo co edycję siadam co tydzień przed TV i oglądam, jak sobie radzą :)

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)