4 odcinek – 24 września

Już dzisiaj mieliśmy okazje oglądać pierwszą relacje z drugiej rundy eliminacyjnej do programu „You can dance – Po prostu tańcz”, a mianowicie warsztatów w Barcelonie. Przed samym wylotem, jak to zawsze bywa wszyscy się śmieją, żartują i panuje ogólne podmiecenie, ponieważ tak naprawdę, jeszcze nikt sobie nie zdaje sprawy jaka to będzie ciężka harówka. Pierwszy wieczór został spędzony bardzo przyjemnie i odbyła się mała impreza. Wszyscy tańczyli w olbrzymich strugach deszczu, który zaczął padać tuż po rozpoczęciu zabawy i nie przestał do późnych godzin nocnych.

Po upojnej nocy pobudka nastąpiła jak grzmot na jasnym niebie, całkiem niespodziewanie i gwałtownie. Od razu cała 36 uczestników warsztatów została wyciągnięta na poranny trening na plaży. Niektórzy myśleli, że będzie to jeszcze jeden dzień leniuchowania i bardzo się zdziwili gdy trener fitnessu zagonił ich do pracy. Była to porządna zaprawa przed tym, co czekać będzie zawodników podczas warsztatów. A te rozpoczęły się trzeciego dnia pobytu.

Poznaliśmy starych znajomych choreografów z poprzednich edycji (David Hernandez, Joanna Szokalska, Kasia Kizior), jak i jednego nowego, a mianowicie Filipa Czeszyka odpowiadającego za hip-hop. Już podczas pierwszych lekcji pojawiły się chwile zwątpienia i lekkie załamania u niektórych osób, a na dodatek ucierpiała jedna z zawodniczek. Poszkodowaną osobą była Adrianna Kawecka, a tym który niechcący spowodował mały wypadek był energiczny b-boy z Otwocka – Paweł Kulik. Adrianna straciła na kilka sekund przytomność i rozbiła sobie nos. Kiedy odzyskała już świadomość musiała przerwać trening. Powróciła jednak znowu na sale po chwili odpoczynku i ponownie dawała z siebie wszystko, jakby wydarzenie z przed kilku chwil w ogóle nie miało miejsca.

Już piątego dnia sędziowie mieli wybrać 10 osób, które najsłabiej radziły sobie podczas warsztatów i odesłać je do Polski. W noc poprzedzającą te wydarzenie wielu uczestników programu miało kłopoty z zaśnięciem lub snem. Stres narastał z każdą chwilą, aż osiągnął swoje apogeum podczas występów przed jury i choreografami. Niektórych zmobilizował, a niektórych sparaliżował. Te osoby, które nie wytrzymały presji musiały opuścić Hiszpanię i wrócić do domu, a byli to: Szymon, Agata, Mariusz, Aneta, Iwona, Mieszko, Justyna, Kamila, MaciekMarcin.

W programie pozostało jeszcze 26 uczestników. Kto dostanie się do finałowej szesnastki szczęśliwców dowiemy się już za tydzień.

Komentarze

wiecie jaka piosenka leciała gdy uczestnicy tańczyli jazz w tym odcinku??!!

Mały namiar na odcinek

You.Can.Dance.S03E04.PL.PDTV.XviD-CWD

Wklejamy do dr. Google i dalej to już wiadomo co robić 🙂

Oby więcej takich programów. Pozdrówka!

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)