4 odcinek – 27 marca

W czwartym odcinku You Can Dance 2 byliśmy świadkami ostatniego castingu, który odbył się w Warszawie i krótkiej relacji z pierwszych dni warsztatów z Buenos Aires.

Do rozdania pozostało już tylko 5 biletów i walka o nie rozpoczęła się na dobre. Nikt naprawdę nie wiedział czego można się było spodziewać. Na pierwszy ogień tego dnia poszedł Marcin Strzaliński z Siedlec. Z wykształcenia kucharz, który dorabia organizując wesela. Nie spodobał się jury, ale pozostawił pozytywne wrażenie swoim zachowaniem po ocenie. Bardzo ciekawie zaprezentowała się Justyna Białowąs z Wrocławia. Na co dzień mieszka w Niemczech, ale po dostaniu się do programu postanowiła powrócić do Polski. Zatańczyła odmiennie od pozostałych, bo tylko chodziła po scenie, ale zrobiła to w taki sposób, że nikt z sędziów nie mógł oderwać od niej wzroku. Chociaż jury nie było pewne, czy powinni to zrobić, przyznano jej bilet do Buenos Aires.

Jak zwykle w programie bywa, zobaczyliśmy także śmieszną postać. Tym kimś został 22-letni mieszkaniec Białegostoku – Mateusz Pietryńczuk. Pojawił się na castingu przebrany w czapkę w biało-czerwone barwy i z flaga Polski w ręku. Oczywiście, jak można było się spodziewać, nie pokazał niczego rewelacyjnego, jednak pozostawił u wszystkich delikatny uśmiech na twarzy.

W dalszej części odcinka poznaliśmy relację z pierwszych 4 dni pobytu wszystkich 36 uczestników programu „You can dance – Po prostu tańcz” w Buenos Aires. Pierwszy dzień pozostawiony był na odpoczynek po podróży i zwiedzanie miasta. Przestawieni zostali nam również instruktorzy warsztatów. Za hip-hop odpowiada Azjata Viet Dong, za salsę Joanna Sokalsa i czarnoskóry Brian, jazzu uczy znany z pierwszej edycji Piotr Jagielski, a z tango argentyńskie odpowiada Nancy LouzanoDamian Erssal.

Już po trzech dniach prowadzenia warsztatów odpadło kilka osób. Między nimi była Ewa Radev, która dosłownie kilka tygodni temu tak wzruszyła Michała Piróga, a teraz bez większych skrupułów została wyrzucona. Razem z nią zostały odesłane jeszcze dwie osoby: Adrian DobrzyńskiRolanda Saniuk. Za tydzień czeka nas relacja z dalszej części warsztatów i ogłoszenie listy 16 zawodników, którzy będą występować w programach na żywo.

Komentarze

No comments yet.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)