5 odcinek – 1 października

Brian FriedmaBrian Friedman, choreograf pracujący dotychczas z takimi gwiazdami jak Beyonce, Britney Spears i Usher, wycisnął ostatnie poty z uczestników dzisiejszego odcinka. 26 osób na rozgrzewkę uczyło się najpierw Flamenco, które większości przypadło do gustu i było dla nich fajną zabawą. Następnego dnia jednak spotkali znanego im już Briana, który na starcie oświadczył, że będzie ciężko i nie oszczędzi nikogo. Tak też się stało, gdyż mocni dotąd tancerze okazali się nie podołać zadaniu, a największe problemy wśród nich miał Paweł Kulik. Był on jedną z osób, której uwagę zwrócił nie tylko Brian, ale także Michał Piróg. Z ust Briana padły ostre słowa, m.in. o „okaleczenie jego choreografii„. Potrafił on jednak docenić ciężką pracę i nie oszczędzał wtedy w pochwałach.

Wszyscy uczestnicy zostali na koniec podzieleni na 4 grupy, które zaprezentowały układ taneczny. Niestety aż 10 osób musiało się pożegnać z szansą na Broodway, przy czym kilka z nich dostało ostatnią szansę w formie dogrywki. Byli nimi m.in.: Karol, Justyna, Kacper, Błażej i Kasia, którzy zaprezentowali się w solówkach. Niestety tylko część z nich odniosła sukces.

Już za tydzień będziemy mogli oglądać pierwszy odcinek na żywo. Wśród finalistów znajdują się:

 1. Paulina
 2. Gabriel Piotrowski
 3. Adrianna Kawecka
 4. Tomek
 5. Anita
 6. Kuba Mędrzycki
 7. Wioletta Fiuk
 8. Marcin
 9. Michał Pawłowski
 10. Klaudia Bryzek
 11. Basia
 12. Kamil
 13. Karol Niecikowski
 14. Błażej Górski
 15. Iza Orzełowska
 16. Justyna Banasiak

Z czasem w serwisie będą się pojawiać opisy osób, których nam do tej pory brakowało. Zachęcamy do zapoznania się z krótkimi informacjami o nich, komentowania i przede wszystkim oddawania głosów zarówno na tych, których lubicie jak i na tych, których wolelibyście nie oglądać w programie.

Komentarze

No comments yet.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)