7 odcinek – 15 października

Minął kolejny tydzień i przyszedł czas na nowy odcinek programu „You can dance – Po prostu tańcz”. 7 dni temu odbył się pierwszy odcinek na żywo w 3 edycji tego wielkiego show, po którym immunitet otrzymali JakubWiola. Dzięki temu zdarzeniu w dzisiejszym odcinku są oni spokojni o swój los i występ w kolejnym programie. Jednak już dzisiaj odpadną dwie pierwsze osoby i zawodnicy muszą zapomnieć o zabawie i zacząć walczyć o pozostanie w dalszej grze.

Po krótkim wstępie przeprowadzonym przez Kingę Rusin na scenę zostali wezwani AdaBłażej. Ten młody duet z Białegostoku miał zatańczyć salsa hip-hop do choreografii Jhesusa Aponte. Cały układ został przygotowany do utwory Remenea – „Salsaton”. Jako następni pojawili się AnitaTomek, którzy wylosowali quickstepa. Choreografię do jednego z remiksów piosenki Elvisa Presleya –„A little less conversation” przygotował Maciej Zakliczyński, który na co dzień pracuje z osobami biorącymi udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Kolejnymi parami które pojawiały się na parkiecie byli: WiolaKamil (Piotr Jagielski, jazz), BasiaMichał (Jhesus Aponte, cha-cha-cha), IzaMarcin (Wojciech Mochniej, taniec współczesny). Gdy na scenę mieli wyjść PaulinaKarol, Kinga Rusin oświadczyła, że układ do ich hip-hopu przygotował nowy i bardzo szybko wybijający się choreograf, którego wszyscy świetnie znają. Okazało się, że był to Rafał „Roofi” Kamiński, który brał udział w pierwszej edycji programu i zajął drugie miejsce, tuż za Maciejem Florkiem. Nowy choreograf stanął na wysokości zadania i świetni przygotował nowych tancerzy. Piosenka, która została wybrana dla nich to Ne-Yo – „Because of you”. W dalszej kolejności pokazali się jeszcze: KlaudiaKuba (Zofia Rudnicka, balet) oraz JustynaGabriel (Joanna Szokalska, rock’n’roll).

Po występie wszystkich uczestników została przedstawiona miła niespodzianka. Otóż pokazano jak tancerze 3 edycji dla rozluźnienia się sparodiowali prowadzącą program i sędziów. Bardzo im to się udało, czym doprowadzili wiele osób do niepohamowanego śmiechu.

Ten jakże sympatyczny akcent został ostudzony przez jury, które musiało wytypować 6 osób do solówek. Tym razem wybór był bardzo trudny, gdyż wszyscy zaprezentowali znakomity poziom. Po krótkiej dyskusji zdecydowali się w końcu na: Adę, Błażeja, Basię, Michała, JustynęGabrysia. Gdy wszyscy byli już po swoich solówkach telewidzowie zdecydowali, że tym razem program opuszczą BasiaBłażej. Poniżej możemy obejrzeć wywiad z nimi.

Komentarze

Jeśli chodzi o Błażeja to cieszę się, że odpadł, ale Basi mi szkoda.

ten program jest super………szkoda mi baski naj bardziej podobal mi sie odcinek do piosenki neyo closer

Mnie szkoda jest Błażeja.Ma swój charakter, jest naprawde oryginalny, wie czego chce i to mi sie w nim najbradziej podoba.Mam tylko nadzieje, ze dojdzie daleko, bo wywarł na mnie bardzo pozytywne wrazenie . :].

bardzo proszę powiedzcie mi jak nazywa sie ta piosenka chyba beyonce która leciała w odcinku z castingów do 3 edycji…podsłyszałam ją zaraz po tym jak wiola fiuk dostała bilet…nie jestem pewna ale na 90% była to beyonce…zna ktoś tytuł?

Hej. .. mam pytanie czy nie zna nikt tytulu tej piosenki co rozpoczynają program wszyscy ( 7 odcinek) ? nie moge znaleść ;/ Jeśli ktoś zna tytuł jestem wdzięczna ;D

Kurcze , żeby więcej było takich programów . Ale generalnie TVN ma najciekawsze , nei sądzicie ??

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)