8 odcinek – 22 października

8 odcinek programu rozpoczął a’la wampirzy taniec, który wyszedł tancerzom bardzo dobrze. Dla tych, którzy nie zdążyli na rozpoczęcie programu poniżej zamieszczony zostaje filmik.

3 edycja programu You Can Dance to próba, a zarazem doskonała szansa na pokazanie swoich umiejętności choreograficznych, dla uczestników pierwszej edycji programu. Po pierwszym tańcu AdyKamila przyszedł czas na IzęKubę. Zatańczyli oni afrykański taniec do piosenki T-Pain – „Church” w choreografii Marii Foryś. Efekt był bardzo dobry… znacznie lepszy niż choreografia Roofiego, którą mogliśmy oglądać w poprzednim odcinku i która nie powalała na kolana.

Następną parę – Klaudię i Gabrysia – podziwiać mogliśmy w tango argentyńskim, do którego jury niestety podeszło bardzo ostro. Zatańczyli oni do piosenki z soundtracku „Moulin Rouge„. Podobne komentarze usłyszeli także Paulina z Karolem, którym przypadło tańczyć „Salsę” do piosenki Jennifer Lopez – „Hiciste”.

Prawdziwą niespodzianką był w dzisiejszym odcinku występ kolejnej pary – Anity i Michała. Choreografka postanowiła wprowadzić w życie jej najnowszy i dość odważny pomysł, a mianowicie taniec w deszczu do piosenki Lamb – „Gabriel”. Wymagało to odpowiedniego przygotowania parkietu i dużo więcej uwagi ze strony tancerzy niż zazwyczaj. Jak to podsumowała Kinga Rusin, taniec ten z pewnością przejdzie do historii i zasługiwał na pochwały jurorów.

Na kolejne pochwały zasłużyli sobie Wiola z Michałem, którzy tańczyli hip-hop. W szczególności komplementami zasypał ich Agustin Egurrola, a Weronika nie potrafiła powiedzieć już niczego. Zaś Agustin zaskoczył komentarzem następną parę – Justynę i Marcina – mówiąc, że Marcin wypadł dużo lepiej od swojej partnerki.

Po zmaganiach 7 par przyszedł czas na eliminacje do solówek. Wybór padł na następujące duety: Adrianna i Kamil, Klaudia i Gabriel oraz Paulina i Karol. Program tym razem musieli opuścić: Karol NiecikowskiKlaudia Bryzek.

Karol Niecikowski Klaudia Bryzek

Komentarze

Co do kobiet do ciężko mi było zdecydować, ale miałam nadzieję, że z facetów odpadnie Kamil.

szczerze to ta edycja niespecjalnie mi się podobała, ale na szczęście każda kolejna ma w sobie coś ciekawego więc trzymam kciuki

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)