Agustin Egurrola – przewodniczący jury

Agustin EgurrolaAgustin Marek Egurrola – urodził się 1973 roku w Polsce. Jego ojcem jest Kubańczyk, a matką Polka. Skończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przez całe życie związany z tańcem towarzyskim, szczególnie upodobał sobie styl latynoamerykański.

Agustin Marek Egurrola to założyciel szkoły tańca „Egurolla Dance Studio„, która aktualnie jest najlepszą szkołą szkolącą tancerzy w kraju. Podczas swojej kariery tancerza niejednokrotnie reprezentował nasz kraj na międzynarodowych konkursach tańca. Zajął m.in. 3 miejsce w konkursach Blackpoll, International i UK Open w kategorii Rising Stars. Niejednokrotnie tworzył choreografie do wielkich wydarzeń kulturalnych w Polsce, były to m.in.: Koncert Jubileuszowy 50-lecia Telewizji Polskiej, 30-lecie Programu 2 TVP oraz festiwale piosenki w Sopocie i Opolu.

Ostatnio Agustin Egurrola odpowiadał za choreografię do wszystkich 5 edycji „Tańca z gwiazdami„. Niejednokrotnie można było usłyszeć opinie, że to właśnie dzięki jego układom program zyskał tak wielka popularność. Aktualnie jest przewodniczącym jury w programie TVN „You can dance„.

Komentarze

wie Pan co, pociąga mnie Pan xD.
<3

jury jest cudowne! Czasaami dokładaja do pieca,ale to dla dobra uczestników.Chciałam byc na castingu w wawie,ale niestety nie mogłam:-( Mam nadzieje ,ze bedzie kolejna edycja/ Kocham Was!!!!!!!!!!!!!

super latynos

Są ludzie i czasy których się nie zapomina,te słowa wszystko juz mówią więcej nie trzeba pisac-nieprawdaż?

nie wiem jak inni ale ja cie kocham a zwlaszcza ostatnie twoje wzruszenie jak odpadla Iza

Niezłe z ciebie ciacho podobasz mi sie . Ja też kocham tańce latynoamerykańskje mam klase s

słuchałam go w programie testosteron.fm u siołka i cegielskiej
– rewelacja!!!
Był miły i skromny. Aż się wierzyć nie chce, że to jedna i ta sama osoba.

polecam cały wywiad na
http://www.testosteron.fm

Agustin…no cóż, widać zna się na rzeczy. Widziałam jak tańczył. Rewelacja!!! Wydaje się być miłym facetem, co ma poukładane w głowie(mam nadzieje ze przed kamerami nie udaje kogoś kim nie jest) A poza tym jest bardzo przystojny:o)

miałam przyjemność być widzem na prezentacjach kandydatów w walce o bilet w 7 edycji.Jestem pod wrażeniem szczerości ,wiedzy i przede wszystkim dialogu ze startujacymi szacunku dla nich ,dla młodziezy super. Zawiodłam się na precastingach gdyż przepuszczały osoby karykatury np. chłopak w pudełku na głowie co było jego jedynym wątpliwym zresztą atutem .

Fajny wpis, bardzo szczegółowy... takiego właśnie szukałam.
Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)