Casting w Krakowie – 15 stycznia

Wczoraj odbył się drugi casting do 4 edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz! Miał on miejsce w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie przy Al. Jana Pawła II 232. Tym razem zaprezentować mogli się mieszkańcy Krakowa i jego okolic. Tak jak poprzednio, tak też teraz zachęcamy Was do dzielenia się z nami opiniami na temat tego jak wyglądał casting, a jeszcze bardziej ucieszy nas jeśli prześlecie nam zdjęcia z castingu. Mail do nas znajduje się w dziale „kontakt”.

Osoby, którym się nie udało tym razem, nadal mają szansę na kolejnych castingach, których miejsca i daty podajemy poniżej:

Komentarze

A napiszecie może komu się udało???

Łukasz i Ada z Schock Mode!!!!Mariusz Jasuwienas ich dobrze wyszkolił!byliśmy razem na warsztatach w Krośnie i to co oni pokazali podczas spektaklu to aż po prostu dech w piersiach zapiera!niesamowici są!

Hej 🙂 ja bylam z kolezankami na tym castingu tak pod wieczor zaraz po naszych zajeciach tanecznych ^^ i bilet dostal taki lysy chlopak w niebieskiej koszuli…i potem niewidzialam go w dalszych odcinkach 😛

Go go go!!!
You Can Dance oglądam praktycznie od samego początku i co edycję mam swoich ulubieńców (:

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)