Casting w Warszawie – 22 stycznia

Za nami ostatnia szansa na wzięcie udziału w 4 edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz! Wczoraj, 22 stycznia 2009, odbył się już ostatni casting do programu. Miał on miejsce na Warszawskim Torwarze przy ul. Łazienkowej 6A i po tym dniu znamy już pełen skład programu. Oczywiście jury się nie zmieni i zapewne znowu będziemy świadkami słownych potyczek dwóch panów uspokajanych przez panią. Jeśli ktoś z Was był wczoraj w Warszawie na castingu, zapraszamy do dzielenia się wrażeniami w komentarzach. Piszcie czy poziom był wysoki i przede wszystkim jak Wam poszło. Jeśli udało Wam się pstryknąć jakieś zdjęcia, będzie nam niezmiernie miło jeśli wyślecie je nam na adres podany w dziale „kontakt”. Z pewnością inni również chętnie obejrzą je na stronie.

Komentarze

byłam, oczywiście….
zatańczyłam solówkę przed komisją ale nie przeszłam dalej.
nie przejmuję sie, bo tańczę od małej i wiem, że w końcu osiągne swój cel….
szczerze…nie pojechałam tam by sie dostać…nie miałam opracowanej solówki..byłam po raz pierwszy i bardzo mam miłe wspomnienia i dobre doświadczenie….
pozdrawiam wszystkich kochających taniec i YOU Can DANCE

też byłam, pro casting przeszłam ale niestety biletu nie dostałam. było po prostu świetnie. za rok też się wybiorę

Racja, trzeba próbować. Tak bez końca x]
Również byłem ale nie przeszedłem ;/
Cóż, zdzarza się … życie tak.

Poza tym chce pogratulować jednej osobie. Nie pamiętam jak ma na imię ale wiem, że startował już kolejny raz. Pochwalony, nie dostał się. To człowiek, który potrafi wsłuchać się w muzykę nie słysząc jej. Świetnie komponuje ruch. Ale jest niestety niesłyszący. W tym przypadku to wielka strata.

Hmm.. i to chyba wszystko z mojej strony 😉
Do zobaczenia na kolejnych castingach.
Pozdrawiam z miasta Łodzi i życzę wszystkim, którzy się dostali wszystkiego najlepszego. Aby wykorzystali mądrze swój talent 😉
Powodzenia.

_ryshyy

@dorota
Nie wiem czy dobrze zrobiłaś nie przygotowując solówki. Możliwe, że mogłabyś się miło zaskoczyć gdybyś przeszła dalej-nigdy nic nie wiadomo.

A wrażenia z castingu oczywiście super ; )

Oby więcej takich programów. Pozdrówka!

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)