Filip Wala

Filip WalaFilip Wala – to jedna z najbardziej pozytywnych osób w programie You Can Dance. Przystojny blondyn, na którego twarzy ciągle malował się uśmiech ze względu na jakąkolwiek zaistniałą sytuację. Chociażby wtedy, kiedy odchodził z programu, gdzie dobry nastrój go nie opuszczał. Wraz z Kasią Korodzińską jako pierwsi pożegnali się już z udziałem w YCD.

Filip jest przede wszystkim specjalistą od tańca towarzyskiego. Świadczą o tym jego sukcesy takie jak udział w finale Mistrzostw Polski kategorii „Youth Latin„, czy również wszelkie wygrane w Grand Prix Polski. Ma pseudonim artystyczny „FiFi„, lecz tak naprawdę nie przepada za nim. Rozpoczął swoją przygodę z tańcem w wieku 7 lat, a już gdy miał 10 lat zaczął jeździć na najrozmaitsze turnieje. Wtedy rozpoczęły się jego wyjazdy na szkolenia do różnych miast bądź otrzymywał lekcje prywatne. Kształcił się u wielu mistrzów tańca towarzyskiego, natomiast połączenie z innym rodzajem tańca nowoczesnym lub współczesnym może zawdzięczać Ani Jujce.

Gdy tańczy, staje się żywiołowy i ponosi go cała energia, co według opinii pana Equrrola nie jest zbytnio dobre. Jest to sposób na odstresowanie się i usunięcie z siebie wszystkich złych energii. Uwielbia śpiewać (jest to jego hobby), rysować, a do pewnego czasu interesował się polityką. W swoim tańcu nie chce zwłaszcza naśladować nikogo, lecz jedynie czerpać natchnienie ze swoich idoli. Jak każdy w YCD, chciał wygrać ten program i starał się nie planować tego co by było, czy tego jakie by miał plany przy ewentualnej wygranej.

Jego największym marzeniem jest wygrana Blackpool – największego turnieju na świecie. Mile wspomina chwilę, w której dostał bilet od przewodniczącego jury, co wiązało się z wyjazdem do Buenos Aires. Jak mówi może tańczyć do prawie każdej muzyki i słucha różnorodnej muzyki w zależności od nastroju. Motto Filipa brzmi: „Przejść przez życie tak jakby każdy dzień był ostatnim dniem mojego życia i aby nigdy niczego w nim nie żałować„.

Źródło: oficjalna strona programu You Can Dance – www.youcandance.tvn.pl

Komentarze

a on był taki fajny…taki przystojny i tak fajne tanczyl…nie rozumiem dlaczego musial opuscic program:(

Faktycznie energii to on ma aż za dużo 😉 Właśnie dlatego nie podobał mi się jego ostatni występ, w którym powinien być delikatny. Po prostu brakowało mu w tym umiaru.

co wy chcecie od Filipa,jest sympatyczny i fajny a nie jak ta reszta-malowane lale i sztuczność.Ja bym chciała mieć takiego Filipa naturalnego na co dzień.To jest ktoś

To jest mój ideał chłopaka 🙂 jak go zobaczyłam to sie w nim zakochałam ;* i sie popłakałam jak odszedł z programu ;( i to nie jest śmieszne 😀 ładny chlopak jest 😀

Cudny po prostu prześliczny ;* szkoda ze takich mało ;( chciałabym mieć go na codzien 😀 takiego Filipka ;*

Kurcze , żeby więcej było takich programów . Ale generalnie TVN ma najciekawsze , nei sądzicie ??

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)