Izabela Orzełowska

Izabela OrzełowskaIzabela Orzełowska (18 lat) z Siedlec od razu skojarzyła mi się z Żanetą Majcher. Młoda, utalentowana dziewczyna, która tańczy od 3 roku życia albo i wcześniej, kręcąc piruety w brzuchu mamy 😉 Zobaczcie co Iza potrafi i oceńcie, czy zasłużyła na taką szansę, jaką może jej dać udział w programie.

Mimo, że Iza nie wybrała sobie łatwej piosenki, poradziła sobie bardzo dobrze co potwierdził sam szef jury. Zgodzicie się z nim?

Warto nadmienić, że Iza Orzełowska jest córką znanej już z pierwszej edycji programu – Iwony Orzełowskiej, która jest choreografem i kierownikiem zespołu tanecznego „Caro Dance” w Siedlcach. Przygotowała ona również choreografię do tańca Ani Bosak i Rafała Kamińskiego (Roofi) w pierwszej edycji programu, w której tańczyli oni do piosenki Madonny – „Sorry„.

Komentarze

Głosuję na + Iza na pewno przetrwa długo… może nawet do finału.

jaki jest tytuł tej piosenki?

Bardzo świetna tancerka. Myślę że jest wstanie wygrać ten program. Bo wreszcie czas na dziewczyny.

Świetnie tańczy i podoba mi się jej delikatność. w tetrze jesteśmy nią zachwyceni, a rzadko coś się nam podoba. YCD sięgnął po młodą, ale dojrzałą scenicznie tancerkę.

Iza jest świetna, nie ma co się oszukiwać. Szykuje nam sie poziom amerykańskiej edycji YCD, do którego Iza z pewnością by pasowała. Ta technika, opanowanie i talent – z pewnością może liczyć na mój głos. Trzymaj się IZA!

powodzenia

Cudowna tancerka, zafascynował mnie jej taniec świetnie ze program YCD docenił talent Izy trzymam kciuki i życze wygranej 🙂

Film nie odzwierciedla talentu Izy. Na żywo jest o wiele lepsza. Powodzenia Iza – w finale.

Iza, Kuba – jesteście najlepsi!

jesteś super,ta ostatnia solówka też była rewelacyjna,a nie tak jak Wiolka,która wywaliła się w prostym machowym…

nie wiecie jak się nazywa i kto wykonuje piosenkę,do której tydzień temu tańczyła Iza solówkę? 🙂

To była piosenka Magdaleny Sójki – „Zasłoń okno” 😉
Iza jest poprostu rewelacyjna!

Iza moze i umie techniczne tanczyc dobrze, ale jej ruchy sa ociezale i gramolne. Uwazam ze bedzie w finale i prawdopodnie wygra ten program tylko ze wzgedu na to, ze jej mama jest znanym i cenionym choreografem. Nie ma sprawiedliwosci.

Bardzo pięknie tanczy ale poza tym to ja KOCHAM jest dla mnie kims więcej niż tancerką choc ona niewie to będe przy niej 🙂 Pozdrawiam…

Fajnie było to obejrzeć. Czekam teraz na kolejną edycję You can dance... mam nadzieję, że będzie ich jeszcze trochę, bo co edycję siadam co tydzień przed TV i oglądam, jak sobie radzą :)

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)