Justyna Banasiak

Justyna BanasiakJustyna Banasiak (22 lata) ze Szczecina to osoba, która prawdopodobnie do końca programu będzie kojarzona jako dziewczyna Roofiego. Jednak nie tylko dzięki temu będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób 3 edycji program You Can Dance. Dlaczego? Wystarczy zobaczyć jak zatańczyła i jak skomentowali ją jurorzy.

Justyna jest również reprezentantką Polski w gimnastyce artystycznej, a jej przygoda z gimnastyką zaczęła się w wieku 8 lat. Dzięki ciężkiej pracy trafiła na igrzyska olimpijskie w Atenach.

Tak jak już mówiła Weronika Marczuk-Pazura o Justynie Banasiak, jest to piękna i utalentowana dziewczyna, która jest w tym programie poważną kandydatką. Czy Wy również jesteście tego samego zdania?

Justyna wytrwała w programie bardzo długo, bo aż do 9 odcinka. Być może jednak jej ostatnia solówka tym razem nie przypadła do gustu widzom. W dniu 30 października można będzie zobaczyć Justynę w programie „Dzień Dobry TVN„.

Komentarze

Szczerze mówiąc Justyna Banasiak jest osobą, która według mnie ma spore szanse na dostanie się do finału.

uwazam ze justyna jest super! jest bardzo slodka dziewczeca i swieza i oczywiscie taka skromna. justyna nie zmieniaj sie i badz soba zawsze. pozdrawiam

A ja nie widzę w niej „tego czegoś” 🙁

Heh, tak się trafiło, że byłam tam i widziałam wszystko na żywo :) Szczegóły są na mojejstronie - zapraszam na

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)