Justyna Białowąs

Justyna BiałowąsJustyna Białowąs (21-letni strzelec z Wrocławia) to dama z klasą o idealnie wyrzeźbionej figurze, dzięki której sprawiła, że męska część jury podczas jej występu skupiała się głównie na nogach. Sam Michał Piróg powiedział, że był to jeden z najbardziej przykuwających występów, jaki dotychczas widział. Nic dziwnego, bo takiej figury pozazdrościć jej może wiele dziewczyn. Przyjęcie jej do programu „You Can Dance 2” zadecydowało o tym, że została w Polsce, mimo że od pewnego czasu mieszkała w Niemczech.

Justyna Białowąs rozpoczęła swoją przygodę z tańcem już w wielu 8 lat, kiedy to mama zapisała ją na kurs tańca. Ma za sobą również naukę w kilku klubach tańca (m.in. towarzyskiego) zarówno w Polsce, jak i w Niemczech (w Mannheim). Do gustu najbardziej przypadły jej tańce latynoamerykańskie, ale radzi sobie dobrze z wyzwaniami czekającymi na nią w programie.

Zapytana o swoje marzenia i plany, Justyna Białowąs wszystko wiąże z tańcem, który jest dla niej całym życiem. Ksywka Justyny to Brzo.

Justyna odpadła z programu w 12 odcinku w dniu 21 maja. Przyznała ona, że w jej odczuciu na treningach wypadała dużo lepiej, a podczas programu dało się już odczuć pewne zmęczenie i oczywiście stres. Jej ostatni występ solowy można obejrzeć poniżej:

Źródło: oficjalna strona programu You Can Dance – www.youcandance.tvn.pl

Komentarze

Bardzo żałuję, że odpadła, każdy jej taniec był niezwykły. Zgadzam się z M. Pirógiem, że miały w sobie magię. Można mieć wysportowane, giętkie ciało, ale taniec to dla mnie przede wszystkim sztuka i właściwie tylko w wykonaniu Justyny tą sztuką był.
Poza tym, mimo że jestem kobietą muszę powiedzieć, że przyjemnie się na nią patrzyło i zazdroszczę jej trochę figur i tego czegoś;/
Jeśli to przypadkiem przeczytasz Justyna to szczerze życzę POWODZENIA!

Justyna powinna wygrać.:*
Szkoda, że odpadła…chciałabym wyglądać jak ona.
Justynko, mam nadzieję i wierzę w to że zrobisz wielką karierę, z twoim talentem i urodą to pestka!!!
Życzę powodzenia.:D
Bardzo serdecznie pozdrawiam.;D

The best!!!
moja imienniczka!

Go go go!!!
You Can Dance oglądam praktycznie od samego początku i co edycję mam swoich ulubieńców (:

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)