Karol Galos do YCD!

We wczorajszym odcinku Mam talent mogliśmy zobaczyć kandydata do You Can Dance, który z pewnością pojawiłby się na castingu gdyby nie zbyt młody wiek (11 lat). Karol Galos to chłopiec, który powalił na kolana swoim electric boogie. Jeśli jest taka możliwość, bardzo chciałabym zobaczyć to jeszcze raz, ale tym razem właśnie w YCD, np. jako ciekawy dodatek do finału.

Oddawajcie głosy na + (kciuk w górę) i wpisujcie w komentarzach, jeśli jesteście tego samego zdania 😉

Karol Galos niestety odpadł z programu w półfinale. Mamy jednak nadzieję, a raczej jesteśmy pewni tego, że to nie był ostatni program, w którym go widzieliśmy.

Komentarze

jak dla mnie powinien wygrać on mam talent bo jeszcze nie było kogoś z taką energią, osobowością i talentem… zawładnął moimi myślami szkoda że jest parę lat ode mnie młodszy:D

zgadzam sie w 100% z poprzednia wypowiedzią! Jest niesamowity! Szkoda ze nie jest starszy…Albo ja mlodasza!

sorry MłODSZA

Wg mnie, on wygra XD. Jest po prostu bossski ^_^
super ruchy i image…a jak ściąga prochowiec jest normalnie mmm xdd Mówię tak choć jestem starsza i też temu sie dziwie XD <33

TAK on jest boski i wogóle KOCHAM GO
ja chce mieć takiego młodszego brother

koleś wymiata

To nie jest electronic boogie ! Ten styl preferuje raczej Kamil Kaucharzewski , któremu Karol powinien czyścić buty …

odnosnie ostatniego komentarza to kto komu czyscic powinien…karol galos jest mistrzem swiata w electric boogie ktore odbyly sie w bremen w tym roku oraz mistrzem swiata w show dance..:Pa w telewizorni nie powiedzieli”D

Jestes najlepszy!!! Dobrze,ze przeszedles dalej i pokonales Kucharzewskiego.Szacun.Kucharzewski czyść buty Karolowi i noś Go na rękach <33 xdd.

lalitowisi ma racje karol jest mistrzem świata w electric buggie a kamil jest zaraz po nim

KAROL JEST WSPANIAŁY !! i naprawde powinien byc w programie you can dance. moze kiedys mu sie to uda ! i oby ! KAROL JESTEŚ WIELKI !

żaaal. ! kucharzewski to taki maly smarkacz i dobrze ze przegral bo chial slawy a karol chcial pokonac sam siebie i udalo mu sie to ! Karol jest właśnie mistrzem świata i tego nie powiedzili.. czemu?? on jest cudowny to mój idol !

nie dali Karolowi szansy!!!!!!
nie wierze, ze tym programem nikt nie manipuluje.
BZDURY BZDURY BZDURY
zawiodla mnie Chylinska…
…to bardzo zdolny chlopiec i da sobie rade bez was SPRZEDAJCZYKI

Karolku, plakalam razem z Toba
ale chce Ci powiedziec, zebys sie nie martwil
jestes bardzo zdolny, a jury sprzedajne, niesprawiedliwe
i dasz sobie rade bez nich….tego jestem pewna
pamietaj, ze co nas nie zabije to nas wzmocni
podejdz do tego z dystansem i pracuj dalej
i jak juz nadejdzie, a napewno nadejdzie, ten moment, gdy spelnia sie Twoje marzenia, pokaz tym wszystkim, ktorzy w sobote nie dali Ci szansy, fige.
pozdrawiam bardzo bardzo bardzo :))

zyta

Zyta – 3x TAK!!! Karol jestes swietny i nie zniechecaj sie, wywalaja drzwiami wlaz oknem, a kiedys bedziemy sie o tobie w podrecznikach uczyc ;o)

jak dla mnie on w ogule nie ma talentu jest beznadziejney KAMIL KUCHARZEWSKI był od niego o wiele lebszy i to kamil powinien wygrać ten program

Heh, tak się trafiło, że byłam tam i widziałam wszystko na żywo :) Szczegóły są na mojejstronie - zapraszam na

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)