Studniówka z You Can Dance

Telewizja TVN kilka dni temu wystartowała z nowym konkursem kierowanym do wszystkich klas maturalnych – Studniówka z You Can Dance. Konkurs ma na celu wyłonienie szkoły, która najlepiej zaprezentuje się na przesłanych filmikach z układem tanecznym i nagrodzenie jej zorganizowaniem imprezy przez TVN. Chcesz wiedzieć więcej?

Szkoły mogą nadsyłać materiały filmowe do dnia 4 listopada, a do finału przejdzie 5 najlepiej ocenionych przez jury YCD. Jeśli więc Twoja szkoła zdecyduje się na uczestnictwo w konkursie, jak najszybciej poszukajcie kursu tańca. W drugim etapie konkursu trzeba będzie odpowiedzieć, dlaczego TVN powinna zorganizować właśnie ich studniówkę. W tym przypadku decyzja o tym, która szkoła wygra, będzie zależna od wyników głosowania przez Internautów.

Zakończenie konkursu planowane jest na dzień 3 grudnia, a szczegóły na ten temat znajdują się na stronie www.plejada.pl.

Komentarze

Radom !!!!!!!!!!!!!!!
To liceum jest koło szkoły 3 Radom!!!!!!!!!!!!!!

Fajnie było to obejrzeć. Czekam teraz na kolejną edycję You can dance... mam nadzieję, że będzie ich jeszcze trochę, bo co edycję siadam co tydzień przed TV i oglądam, jak sobie radzą :)

Dodaj komentarz

(wymagane)

(wymagany)